15.05.2023 | 0 komentárov

NOVINKY STUDIÓ 2023: SUMMER DROP 01

Novučké kúsky utkané z letného vánku s radosťou vítame u nás v dielni Studió Loungewear. Pripravovali sme ich posledné týždne a konečne uzreli svetlo sveta. Overené padnúce strihy, kombinovateľné farby a ženskosť v podobe mušelínu a ľanu je total summer love! Vždy sa veľmi tešíme (s miernou dávkou nervozity) a nevieme sa dočkať čo na nové pekno v našom Studió podaní poviete.

 

 

V hlavnej úlohe široké nohavice a lá Pantalónky!

Dni plné slnka si zaslúžia pohodlné široké nohavice, v ktorých sa budete cítiť ako na obláčiku a ešte lepšie vyzerať. Ak obľubujete širší strih nohavíc, tieto si vás získajú na prvý dotyk. Nohavice sme vyrobili z jemnučkého mušelínu, ktorý už od nás poznáte. Je známy svojimi výnimočnými vlastnosťami a štýlovým vzhľadom. V podaní mušelínových nohavíc Pantalóniek aj vo vyšperkovanom strihu. 

 

 

 

Óó šaty, utkané z mušelínovej peny!

Okrem toho sme vytvorili i ďalšie variabilné kúsky v podobe šiat. Ľanovlásky sú ľanové maxi šaty, ktoré budete s radosťou vyťahovať zo skrine každú letnú sezónu. Sú maximálne variabilné a iný look si jednoducho vytvoríte vďaka dlhej viazačke. Pre milovníčky maxi šiat sme vytvorili mušelínové šaty Artemis. Tieto šaty viete využiť aj ako dlhé kimono, ktoré sa na pláži určite zíde. Cestou na pláž nezabudnite šaty doplniť tým správnym doplnkom, napríklad plážovou jutovou kabelkou, do ktorej zmestíte s prehľadom veľkú osušku. Okrem iného ju skvele využijete aj na večerné špacírky mestom.

 

 

 

Do novej kolekcie sme dlho hľadali ten správny materiál, ktorý by spĺňal naše kritéria. Mali sme jasno v tom, že to musí byť ľan, ale nie hocijaký. Chceli sme ten najmäkší a najpríjemnejší na nosenie aký len môže byť! Našli sme ho s rustikálnou textúrou, ktorá spája eleganciu s prírodným šarmom. Vytvorili sme z neho pohodlné ľanové šortky, crop topy, blúzku Labuť, pohodlný strih ľanovej košele a v neposlednom rade široké ľanové nohavice, s ktorými sme sa vyhrali do detailu. V zložení 60% ľan a 40% viskóza vás materiál milo prekvapí pri prvom dotyku a poteší svojou dlhotrvácnosťou.

 

 

 

Zoznámte sa s novinkami, ktoré v sebe nesú kus ženskosti, pohodlia a minimalistickej estetiky.

 

Natália, Studió Loungewear heart
#enjoycozymoments

 

0 komentárov

Napíšte svoj komentár