PRIJATÉ OBJEDNÁVKY OD 30.5. EXPEDUJEME DŇA 20.6. 2024 PO CELOZÁVODNEJ DOVOLENKE

Príbeh značky Studió Loungewear

Značka Studió Loungewear vznikla z lásky k dokonalej jednoduchosti a pocitu pohodlia. Pri realizácii kúskov z dielne #STUDIÓ si dávame záležať na všetkom do detailov – od výberu samotného materiálu, farieb až po doladenie strihov na mieru.

Základným pilierom Studió Loungewear je kvalita a zodpovedný prístup k našej planéte. Navrhujeme, striháme, šijeme na Slovensku. Veľká väčšina našej produkcie využíva organické prírodné materiály, ktoré vždy osobne otestujeme. Spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí disponujú certifikátmi reflektujúcimi pôvod materiálov.

Style. Cozy. Basic.

Toto je #STUDIÓ. Jednoduché línie, padnúci strih a pohodlnosť, ktorá vás bude sprevádzať pri každom kroku.

STUDIÓ ESSENTIALS.

Línia nášho basic oblečenia je vyskladaná z voľnočasových outfitov na denno-denné nosenie, ktorým vdýchnete vibe tak, ako potrebujete. Mäkkučký dotyk bavlny v základných kúskoch mikín, tričiek, topov, teplákov #sweatpants alebo legín stelesňuje dokonalý domáci outfit. A nielen to. Vychutnajte si pohodlné okamihy, nenútene štýlovo ho zaraďte aj do mestského či pracovného stylignu, alebo si v ňom choďte zabehať. Lebo vy ste #STUDIÓ.

LOKÁLNA PRODUKCIA.

Každý rok skončí na skládkach niekoľko desiatok tisíc ton oblečenia. Nechceme ísť touto cestou zbytočnej nadprodukcie. Sme hrdí na to, že naše kúsky vznikajú a šijú sa ručne na Slovensku a väčšina z nich až po vašej uskutočnenej objednávke. Celý výrobný proces sa realizuje v okruhu pár kilometrov v našom meste. Lokálnou produkciou chceme podporiť ekológiu výroby našich kúskov, ale zároveň dokážeme rýchlo reagovať na podnety našich klientiek. Kúpou kúskov #studió podporujete lokálnu módu, fair-play podmienky pri práci a v neposlednom rade snahu udržateľného podnikania s cieľom spoločenskej zodpovednosti.

Cause we care

BEHIND THE SCENES.

Som Natália, zakladateľka módnej značky Studió Loungewear. Milujem módu a dizajn vo všetkých jeho podobách. Ako vyštudovaná manažérka som pôsobila v oblasti výskumu a vývoja, no rozhodla som sa rozbehnutú kariéru v korporátnom biznise vymeniť za splnenie sna – a tak som založila Studió Loungewear. Mojou víziou je vytvoriť značku lokálnej pohodlnej módy, ktorá reprezentuje nezávislú a silnú ženu, s citom pre detail, ktorá má rada svoje pohodlie a dokáže si naplno vychutnať šálku rannej kávy vo svojom pohodlnom kúsku. Jednotlivé modely navrhujem sama tak, aby v nich dokonale vynikla ženskosť a stali sa vaším druhým telom. V móde sa dokážem poriadne vyblázniť, pestovať svoju lásku k estetike a prinášať ju do každodenných chvíľ.

toto sa ti hodí