Veľkostná tabuľka

Ako si správne vybrať svoju veľkosť Studio Loungewear? Pripravili sme pre vás detailného sprievodcu. Tak poďme na to. 


1. ZISTITE SVOJE MIERY


Potrebujete len krajčírsky meter. Pre výber správnej veľkosti je potrebné vedieť: 

A.) obvod hrudníka 
B.) obvod pása
C.) obvod bokov


Obvod pása správne zmeriate jednoducho krajčírskym metrom obvod v úrovni pupka, obvod bokov zmeriate cez najširšiu časť, ktorá sa nachádza približne v strede zadku. Obvod hrudníka je vlastne obvod pŕs, ktorý zmeriate cez najširšie miesto, zvyčajne cez bradavky. Nezabudnite! Merajte sa bez oblečenia alebo len v tenučkom tričku či spodnej bielizni.

 


AKO MERIAME OBLEČENIE?


Pri niektorých kúskoch na našom e-shope nájdete uvedenú aj celkovú dĺžku daných produktov pre jednotlivé výškové skupiny. Meriame ju takto: 


Poznámka: Celková dĺžka mikín, tričiek sa správne meria od priekrčníka až po spodný lem, kapucňa sa nemeria. Celková dĺžka teplákov, legín alebo nohavíc sa meria od pása až po spodný lem daného kúsku. Pi vrchných odevoch napr. košeľa meriame vždy predný diel daného kúsku.


3. NÁJDITE SA VO VEĽKOSTNEJ TABUĽKE


Pri výbere veľkosti sa riaďte týmito 2 tabuľkami. Dané veľkosti v tabuľke "A" sú sadnúce kúsky na telo /pri spodnej časti odevu máme na mysli sadnutie v oblasti pásu/ a tabuľka "B" voľnočasové oversize kúsky, kt. sú voľnejšieho strihu. Miery v tabuľke predstavujú vždy miery tela, nie oblečenia.