06.03.2024 | 0 komentárov

STUDIÓ "GIRLS SMALL TALK" SO SPEVÁČKOU ANABELOU MOLLOVOU

S novým jarným Studió dropom Spring capsule 03 prichádza naša obľúbená vsuvka "Girls Small Talku". Vyspovedali sme exotickú krásku, ktorej korene siahajú až do ďalekej Etiópie. Talentovaná speváčka Anabela Mollová zo skupiny Fragile s neutíchajúcim úsmevom a tou správnou dávkou energie, ktorá vás dostane. S nadšením jej venujeme miesto medzi našimi inšpiratívnymi Studió múzami. Anabela je nielen talentovanou speváčkou, ale aj aktívnou športovkyňou. Nechajte sa inšpirovať novým "Girls talkom" o jej živote a o tom, čo o nej vie len málokto.

 

Moji najbližší mi hovoria..

Anabel, Anabelka, Ajka, Bello.


Ootd, v ktorom sa cítim najlepšie..

To je pre mňa veľmi ťažká otázka.. Ja som v móde chameleón. Jeden deň sa cítim najlepšie v obľúbených džínsoch, bielom tričku a teniskách a na druhý deň siahnem po tigrovanom tope a fialovom kožuchu. Som blíženec, asi to bude tým :)


Moje 3 najobľúbenejšie činnosti vo voľnom čase sú..

Čas strávený s mojou rodinou a priateľmi, šport, cestovanie.


 

Moj obľúbený moment z celého dňa je..

Milujem raňajky! Je to môj ranný rituál. Ráno vstanem, zapnem si obľúbenú hudbu, urobím si raňajky a maximáne si ich vychutnám. Ešte viac si to dokážem užiť niekde von.. Doslova milujem raňajky v meste s dobrou kávičkou. Som asi akési stelesnenie kaviarenského povaľača (smiech).


 

Nikdy by som si neobliekla..

Ťažka otázka! Myslím, že neexistuje nič konkrétne, čo by som si na sebe nevedela predstaviť. Dobrý outfit nie je za mňa o jednom kúsku, ale o celku.. Do svojho outfitu viem použiť kúsok, ktorý by niekto možno na prvý pohľad hneď odpísal, ale v konečnom výsledku to všetko spolu hrá.


Moja predstava ideálneho rande je..

Fú, asi záleží na tom, s akou osobou by to rande bolo :) S priateľom randíme pomerne často a to sme spolu už zopár rokov.. Ulahodí mi prechádzka, dobrá káva samozrejme (hovorím, že som kaviarenský povaľač).. a asi v podstate hocičo, keď to bude v peknom prostredí a s možnosťou kecať donekonečna.


Podstúpila si obrovskú premenu, vyzeráš fantasticky. Ako sa ti podarilo upraviť svoju hmotnosť? Musela si si veľa odopierať?

Ďakujem veľmi pekne. Bolo to o rozhodnutí. Stanovila som si cieľ, ktorý chcem dosiahnuť a v tom momente mi už nezabránilo nič. K úspechu ma priviedla určite aj moja pevná vôľa :) Začala som na váhe 106 kilogramov, do cvičenia som sa pustila zľahka (teraz to tak vnímam, vtedy to boli pre mňa neuveriteľné tréningy). Zo začiatku to bolo extra hard, musela som upraviť stravu a pozmeniť aj svoj režim. Vydržala som, zvykla som si a začala som to brať ako súčasť svojho života. Ešte tažšie ako schudnúť bolo pre mňa práve naučiť sa žiť v tom "udržiavacom" moode, ale chvalabohu to ide. Som šťastná, že som to dala, žijem úplne nový život :)


 

Môj bežný deň vyzerá..

Doobedia mám väčšinou voľné, dám si dobré raňajky alebo s priateľom skočíme do našej obľúbenej kaviarne. Čaká ma tréning, buď si idem zabehať alebo si zacvičím doma, uvarím obed podľa chuti. Ak s kapelou máme koncert, poobedie patrí príprave. Ak koncert v konkrétny deň nehráme, venujeme sa vlastnej tvorbe, nahrávaniu a pod. Na večer mám úchylku žehliť pri telke (smiech).


 

Rituály, ktoré praktizujem pravidelné sú..

Moje raňajky, večerná skincare, upratovanie (som Monk).


Môj detský sen bola práca..

Chcela som byť misionárka a vybudovať školu v Etiópii, odkiaľ je môj ocino.


 

Crazy moment v mojom živote bol..

Tak tých bolo neúrekom (smiech). Prvé čo mi napadá je, ako mi na diaľnici došiel benzín a vzápätí na to sa mi vybil telefón. Skvelý deň.


V kabelke mi nikdy nechýba..

Krém na ruky a lesk na pery.


Málokto o mne vie, že..

Sa strašne bojím pavúkov a hmyzu všeobecne.


Na wish liste kúskov Studió mám..

Menčestrové nohavice a "ležérky".

 

PRODUKTY Z WISHLISTU:

 

 

Anabelu a jej life essentials môžete sledovať na Instagrame @anabelamolla

0 komentárov

Napíšte svoj komentár